Post-Image

Biz kimiz?

Antandros çok temel bir ihtiyaca cevap vermek için kurulmuştur: Kalıcılık. Antandros günümüzde tüm yaşamlarımızı saran dijital teknolojilerin kırılganlıklarına çözüm arayan iki kişinin kişisel çabalarının sonucudur.

Kurucularımızın hayatları boyunca kaybettiği çokça hard disk ve DVD’den yola çıkarak yaşamlarımızın, anılarımızın artık tüm kayıtları olan dijital varlıklarımızı korumanın daha kolay bir yolu olması gerektiğini düşünerek bugün zeroKelvin’in temeli olarak donanımsal ve yazılımsal tabanı kendi ihtiyaçları için geliştirmişlerdir.

Özcan Oğuz ile birlikte Alper Atmaca birlikte kendi ihtiyaçları için geliştirdikleri ve her detayını incelikle düşündükleri optik disklere, kriptografiye ve matematiksel hata koruma algoritmalarına dayanan çözümlerini ürünleştirerek Antandros Teknoloji aracılığı ile herkesin kullanımına sunuyorlar.

Bilginin gelecek nesillere aktarılması İnsanlığı bugünlere getirdi. Antandros bugün tüm değerli bilgileri herkesin ihtiyaçlarına uygun şekilde geleceğe taşımayı hedeflemektedir.

Bize hemen ulaşın

Hizmetlerimizi beğendiyseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim